Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı

Elmina Lojistik konteyner taşımacılığı alanında doğru yer doğru zaman doğru ekipmanlarla olağan hizmet kalitesini üst seviyede tutarak hizmet verimliliğini arttırmayı hedefler.
Konteyner taşımacılığı, malların nakliye için gemilere veya kamyonlara kolayca yüklenebilen standart boyutlu nakliye konteynırlarında taşınmasını içerir.

Konteyner taşımacılığı ile ilgili olarak, konteyner yükleme ve boşaltma, gümrükleme ve iç nakliye dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Şirketin başlıca nakliye hatlarıyla güçlü ilişkileri vardır ve dünyanın çeşitli yerlerine konteyner nakliyesi için rekabetçi fiyatlar sağlayabilir.

Elmina Lojistik, standart konteyner taşımacılığına ek olarak, sıcaklığa duyarlı mallar için frigorifik konteyner taşımacılığı ve büyük veya ağır yükler için gabari dışı konteyner taşımacılığı gibi özel konteyner hizmetleri de sunmaktadır.

Şirket aynı zamanda sürdürülebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanıyor ve intermodal taşımacılık (karbon emisyonlarını azaltmak için gemi ve kamyon kombinasyonu kullanılarak) ve ülke içi taşımacılık için düşük emisyonlu araçların kullanımı gibi çevre dostu EURO 6 araçlarla hizmet vermektedir

Elmina Lojistik, genel olarak, sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamaları ön planda tutan, konteynerleri ve diğer taşıma ihtiyaçlarını tüm yönleriyle karşılayabilen, güvenilir ve deneyimli bir lojistik şirketidir.