Elmina Lojistik, müşterilerine tedarik zinciri yönetimi, uluslararası taşımacılık konteyner depolama, dağıtım, gümrükleme, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunan bir lojistik şirketidir. 2012 yılında kurulan şirketimiz, Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketleri arasında yer almaktadır.Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için son teknoloji araç ve ekipmanları kullanmaktadır.

Bu sayede, müşterilerimiz lojistik süreçlerini en verimli şekilde yönetebilirler. Müşteri memnuniyeti ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi, kurumsal değerlerimiz arasında yer almaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Elmina Lojistik olarak, müşterilerimize değer yaratmak ve onların işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Hızlı, güvenilir ve rekabetçi hizmetlerimizle, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.Faaliyet gösterdiğimiz limanlar Kumport Liman, Marport Liman, Mardaş Liman, Akçansa Liman, Almo Geçici Depolama, Hursan Geçici Depolama, Asyaport Liman, Yarımca Dp World liman, Evyap Liman, Gemlik Liman, Rodaport, Borusan Liman, Yılport ve Mersin Limanı.

Tüm lojistik ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir taşımacılık ağı ile kesintisiz hizmet vermek, çözüm odaklı hizmet düsturumuz eşliğinde kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden üzerine daima +1 ekleyerek sürdürülebilir lojistik hizmetleri sunmak

Yeni dijital çağ yaklaşımı ile lojistik sektöründe yenilikçi çözümler üreterek tercih edilen öncü kurum olmak.